ZASTRCKA.CZ

Elektroinstalace podle Vašich představ, rychle a bezpečně. Šumperk, Zábřeh na Moravě, Olomouc a jejich okolí.

Domovní elektroinstalace

Nabízíme služby kompletních domovních elektroinstalací, od poradenství, přes projekt a montáž až po revizi. Záleží jen na tom, co budete potřebovat.

Kvalita služeb

Elektroinstalaci Vám provedeme podle platných norem s ohledem na spolehlivost a bezpečnost provozu.

Revizní prohlídka

K elektroinstalaci dodáme platnou výchozí revizi. Revizní zprávu potřebujete například pro pojišťovnu, nebo majitele domu.

Chytré elektroinstalace

Dnešní elektroinstalace můžou (ale také nemusí) obsahovat spoustu moderních prvků. Můžete například dálkově spínat topení, mít "chytrý" ohřev vody a další vychytávky.

Akutní výjezdy

Něco Vám nefunguje? Potřebujete rychle elektrikáře? Zavolejte (od 8.00 do 20.00) a zkusíme se domluvit.

Téměř celá Severní Morava

Působíme převážně v okolí Šumperka. Zákazníky máme i v lokalitách jako je Zábřeh, Mohelnice, Litovel, Olomouc a jejich okolí. Vždy se domluvíme individuálně.
Klíčenky na sraz Pan Reiner nám prováděl kompletní rekonstrukci RD. Bylo nám vyhověno při úpravách oproti projektu přímo na místě, skvělá komunikace a bezproblémové jednání. Doporučuji! Pavel Sedláček, Olomouc

Klíčenky na sraz Chtěla bych Vám moc poděkovat za rychlost, na poslední chvíli mi odřekl elektrikář a obkladači potřebovali pracovat. Nové zásuvky nad linkou i bojler fungují perfektně. Martina Hradilová, Libina

V jakých lokalitách působíme?

Primárně v Šumperku a okolí. Nedělá nám problém realizovat zakázku v Hanušovicích, Štítech, Zábřeze, Mohelnici, Litovli, Uničově, a Šternberku. Nejdále jezdíme do Olomouce.

Kontakt

Bc. Vojtěch Reiner
Nový Malín 549
788 03
732 549 703 info@zastrcka.cz